درباره آموزشگاه هزار آوا

 

آموزشگاه هزار آوا ( طنین ) در استان البرز ، در سال 1397 توسط آقای مهدی امینی در خیابان 100 غربی مهرشهر کرج تاسیس شد . آموزشگاه هزار آوا طیف وسیعی از کلاس های آموزشی هنری را در کرج برگزار می کند . شاخه های اصلی آموزش هنر در هزار آوا عبارتند از آموزش موسیقی ، آموزش هنرهای نمایشی و تئاتر ، آموزش هنرهای تجسمی و نقاشی . اساتید هزار آوا ، از بهترین های کرج و عموما از فارغ التحصیلان رشته های هنری و در آموزش هنر بسیار باتجربه و حرفه ای هستند . آموزش هنر (پداگوژی) در همه نقاط جهان با آموزش دروس دیگر متفاوت بوده و معلمان در رشته های هنری باید تخصص لازم در این رشته ها را داشته باشند .  در آموزشگاه هزار آوا نیز این تخصص ها برای تدریس ،شرط ورود به این آموزشگاه در کرج است . 

 

در آموزشگاه هزار آوا ، هنر را حرفه ای آموزش ببینید !

 

آموزش موسیقی در هزار آوا

 

 

آموزش موسیقی در هزار آوا چگونه است ؟

 

گفته شد که در آموزشگاه هزار آوا آموزگاران هنر در این زمینه تخصص دارند و دوره های تخصصی آموزش هنر را گذرانده اند . این بدین معنی است که متد های آموزشی نوین ، که در دپارتمان های هنری دنیا مورد تایید است و مورد استفاده قرار می گیرد ، در آموزشگاه هزار آوا نیز استفاده می شود . هنر موسیقی ، یکی از با ارزش ترین هنر هاست و ارتباط بسیار عمیقی با عواطف و احساسات دارد . در گذشته آموزش موسیقی ، استاد محور بوده و استفاده از متد های آموزشی خشک و بی روح بیشتر مورد استفادع قرار می گرفته است . به این معنی است که هر آنچه با سلیقه استاد مطابقت نداشته باشد مردود میشد و در این روش ها بیشتر هنرجویانی موفق بودند که تاب و تحمل این مسیر سخت را داشتند و چه بسا انسان های با استعدادی که از هنر موسیقی به واسطه روش های قدیمی و خشک دوری می کردند و از ساز زدن خسته شده و موسیقی را برای همیشه کنار می گذاشتند . 

اما در هزار آوا کلاس های آموزش موسیقی ، هنرجو محور است . این بدین معنی است که استاد با در نظر گرفتن معیار هایی از هنرجو به او متد آموزشی ارائه می کند . این نگرش به ما یاداوری میکند که همه علاقه مندان به موسیقی از قابلیت های یکسان برخوردار نیستند و تفاوت های فرهنگی ، روانشناختی و سن عوامل بسیار مهمی در آموزش هنر دارند . هنرجویان با ارزیابی های صورت گرفته توسط اساتید ، متد های آموزشی را فرا میگیرند و اساتید با صبر و دانش راه را برای رشد هنرجویان هموار می سازند . 

 

برای اطلاع از دوره های متنوع آموزش موسیقی در آموزشگاه هزار آوا از صفحه دپارتمان موسیقی هزار آوا دیدن فرمایید

 

آموزش تئاتر در آموزشگاه هزار آوا چگونه است ؟ 

آموزش تئاتر در هزار آوا در کرج یکی از بخش های بسیار پر طرفدار در آموزشگاه هزار آوا می باشد . کلاس های تئاتر و نمایش از جمله هنرهایی هستند که به صورت گروهی برگزار می شوند و جذابیت بسیار زیادی برای کودکان و نوجوانان دارند . هنرجویان تئاتر ، با تاریخ این هنر آشنا شده و فن بازیگری را یاد میگیرند . با ادبیات هنرهای نمایشی آشنا شده و به همراه مربی خود برخی از آنها را به صورت نمایشنامه خوانی و یا اجرای صحنه ای تمرین میکنند . پس از تمرین های بسیار هنرجویان تئاتر هزار آوا برای مخاطبین خود که از خانواده ها و دوستان و سایر هنرجویان آموزشگاه هزار آوا تشکیل شده ، نمایش خود را اجرا می کنند . از اساتید برجسته آموزشگاه هزار آوا می توان از آقای فرزاد امینی و بهزاد عبدوی نام برد که به هنرجوبان در این مسیر بسیار دلسوزانه آموزش می دهند . 

 

کلاس تئاتر کودکان و نوجوانان

 

آموزش هنر های تجسمی و نقاشی در آموزشگاه هزار آوا

دوره های آموزش هنرهای تجسمی برای همه گروه های سنی در آموزشگاه هزار آوا واقع در مهرشهر کرج برگزار می شود . هنرجویان علاقمند به هنرهای تجسمی مانند خوشنویسی ، نقاشی ، نقاشی خط و سفالگری می توانند در هزار آوا تجربه ای متفاوت داشته باشند . این هنر ها مخصوصا در گروه های سنی کودکان و نوجوانان ، هدف و انگیزه ایجاد کرده و باعث رشد فردی و اجتماعی آن ها می شوند . هنر نقاشی بسیار متنوع بوده و در سبک های مختلف و برای همه گروه های سنی در آموزشگاه هزار آوا واقع در کرج برگزار می گردد . 

 

برای مطالعه بیشتر درباره هنرهای نمایشی به صفحه هنرهای نمایشی بروید 


 

برای مشاوره رایگان و یا تماس با ما لطفا به ما پیغام بدهید