عیسی غفاری

آهنگساز ، موسیقیدان ، مدرس تار و سه تار


عیسی غفاری مدرس تار و سه تار در آموزشگاه موسیقی هزار آوا متولد 1361 در شهرکرد است . او فارغ التحصیل رشته نوازندگی موسیقی ایرانی از دانشکده موسیقی دانشگاه هنر تهران میباشد . ایشان مولف کتاب های سه گانه آموزش "تار و سه تار" می باشند که رویکرد جدید و به روزی در آموزش تار و سه تار است . در مقدمه کتاب اول آمده است :

این کتاب اولین و بی شک مهمترین کتاب از سه گانه آموزشی " کتاب تار و سه تار" است .چرا که قرار است هنرجویان علاقه مند به فراگیری این سازها را از روز نخستینِ آغاز کلاس شان همراهی کرده و با تدوین منطقی و گام به گام درس ها از ایجاد سردرگمی در فهم موضوع ،سختی نا به جا در اجرا و تشتّت در ارایه ی مطلب توسط معلم جلوگیری کند . به همین سبب با انجام " کاری مشترک" و با مدّ نظر قرار دادننکات مثبت کتاب های مطرح آموزش تار و سه تار و پرهیز از نقاط ضعف شان ، سعی به تالیف ، گرد آوری و تدوین این سه کتاب آموزشی داشته ایم . 

استاد عیسی غفاری هم اکنون در آموزشگاه موسیقی باغ هزار آوا در مهرشهر کرج مشغول به تدریس تار و سه تار می باشند . از دیگر آثار استاد عیسی غفاری می توان به کتاب های شعر او مانند "هر چه دست جنباندم ، نایستاد" و "من" اشاره نمود . ایشان مجموه آثار موسیقیایی زیادی نیز در کارنامه خود دارند که در زیر مشاهده میکنید  . از جمله همکاری های استاد غفاری با خوانندگان مطرح کشور میتوان به پوریا اخواص ، علی زند وکیلی و وحید تاج اشاره کرد .

 

کتاب های آموزش تار و سه تار اثر استاد عیسی غفاری 

 

 

آثار منتشر شده از استاد عیسی غفاری
آثار منتشر شده از استاد عیسی غفاری
آثار منتشر شده ار استاد عیسی غفاری
آثار منتشر شده از استاد عیسی غفاری
​​​​​